środa, 10 lutego 2016

Randkowe pomysły


Pewnie wielu z was zastanawia się gdzie zabrać swoją drugą połówkę na randkę, w walentynki czy też nie. Sama często mam ten problem, bo przesiadywanie przed telewizorem z paczką chipsów, nie zawsze jest wymarzonym sposobem na spędzenie czasu z ukochanym :) Przygotowałam dla was 10 propozycji spędzenia czasu z ukochanym.

1.PIKNIK LATEM
Coraz mniej osób spędza czas na łonie natury, a szkoda. Wystarczy tylko zapakować wasze ulubione smakołyki, wsiąść na rower czy do auta, i wyjechać na jakąś łąkę. Będzie to zarazem zabawne i romantyczne. W końcu tylko we dwoje na łonie natury.

2.PAINTBALL
Kto nie lubi nutki rywalizacji, nawet w związku? To świetny sposób na rozładowanie złych emocji i aktywne spędzenie czasu. Weźcie ze sobą inne pary, to będzie świetna zabawa i gwarantowane niezapomniane wrażenia.

3.KURS GOTOWANIA
Głodni? Znowu restauracja albo jedzenie na wynos? Teraz już nie, zapiszcie się na kurs gotowania. Spróbujcie swoich sił, poznajcie nowe smaki i potrawy, a może okaże się, że jesteście wybitnymi kucharzami. Takie gotowanie to świetna zabawa.

4.WIECZÓR NA DACHU BUDYNKU
Znajdźcie budynek, na którego dach można wejść bez problemu. Zabierzcie koc, butelkę wina i oglądajcie nocne niebo, możecie zostać też do rana i obejrzeć wschód słońca. Czemu nie? Romantyczne chwile zapewnione na pewno.

5.WSIĄŚĆ DO POCIĄGU BYLE JAKIGO
Spakujcie najpotrzebniejsze rzeczy i wsiadajcie do pociągu, i jedźcie w nieznane. Spędźcie dzień w wyjątkowym miejscu, a sama podróż będzie świetną okazją do spędzenia czasu we dwoje. Nie zapomnijcie tylko zabrać ze sobą aparatu! Oglądanie zdjęć z takiej przygody, będzie świetną alternatywą na  wieczór we dwoje.

6.DOMOWE SPA
Nie macie wystarczająco pieniędzy na wyjazd do SPA? Teraz to nie problem. Napuśćcie wody do wanny, kupcie jakieś aromatyczne olejki do kąpieli i wskakujcie, trochę relaksu, a potem masaż. Wasz mężczyzna będzie bardzo zadowolony.

7. GOKARTY
Twój facet kocha szybką jazdę i zakręty? Uważa się za najlepszego kierowcę? Nic straconego, żeby pokazać mu, że kobiety też są świetne za kierownicą! Nutka rywalizacji na zakrętach i bobowa zabawa.

8.LODOWISKO
Znowu zima? Znowu zimno? Nic straconego, ubierzcie się ciepło i lećcie na łyżwy. Jeśli któreś z was nie potrafi jeździć na łyżwach, nie macie się o co martwić, macie przecież swojego prywatnego instruktora-swojego randkowego partnera. A przecież na łyżwach najlepiej jeździ się trzymając za ręce.

9.ZOO
Spacer i podziwianie różnych gatunków zwierząt to świetny pomysł, jeszcze lepszy kiedy możecie do nich podjeść i nakarmić je. Zabierzcie jakieś jedzonko dla zwierzaków i poszukajcie ZOO w waszej okolicy.

10.GRY VIDEO
Jesteś fanką gier, a może Twój chłopak je kocha, i chcesz sprawić mu przyjemność? Nie muszą to być najnowsze gry, najważniejsze żebyście dobrze się bawili i porywalizowali ze sobą. Nie zapomnijcie tylko o nagrodzie na dla wygranego.

Wszystko, na co masz ochotę, może przerodzić się w niezapomnianą randkę z ukochanym. A Wy jakie macie pomysły na romantyczny dzień z ukochanym albo na zbliżające się Walentynki?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz